Aukce 71

25 |

Levitující torzo

Kód položky: 51020

olej, plátno

115 x 130 cm

Signatura: sign. PD F. Malý 74

na rubu autorský štítek s popisem díla

Vyvolávací cena: 130 000 Kč

  • 23 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 24 | František Tichý
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 26 | Richard Fremund
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 27 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 170 000 Kč
  • 28 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 300 000 Kč
  • 29 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 6 900 000 Kč
  • 30 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 420 000 Kč
  • 31 | Vladimír Boudník
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 32 | Aleš Veselý
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 33 | František Hudeček
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 34 | Jiří Valenta
    Vyvolávací cena: 260 000 Kč
  • 35 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč