Aukce 71

6 |

Letní krajina

Kód položky: 51037

1901

olej, plátno

73 x 100 cm

Signatura: sign. PD Radimský 1901

odborná expertiza: PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 1 650 000 Kč