Aukce 71

33 |

Le projet d'une Grotte des Mystéres

Kód položky: 50929

1971-1972

olej, lepenka

31,5 x 25 cm

Signatura: sign. na rubu na štítku František Hudeček / 1971-2

na rubu autorský štítek s popisem díla

Vyvolávací cena: 80 000 Kč