Aukce 71

31 |

Květ - Variace na Rorschachovy testy

Kód položky: 50931

1966/1968

matrice, kombinovaná technika

34,5 x 50,5 cm

Signatura: sign. PD Vladimír B., na rubu značeno Vladimír Boudník 1968

odborná expertiza PhDr. Jiří Valoch

Vyvolávací cena: 130 000 Kč

  • 29 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 6 900 000 Kč
  • 30 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 420 000 Kč
  • 32 | Aleš Veselý
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 33 | František Hudeček
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 34 | Jiří Valenta
    Vyvolávací cena: 260 000 Kč
  • 35 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 36 | Václav Stratil
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 37 | Vladimír Novák
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 38 | Karel Trinkewitz
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 39 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč
  • 40 | Lubomír Přibyl
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 41 | Ladislav Zívr
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč