Aukce 71

31 |

Květ - Variace na Rorschachovy testy

Kód položky: 50931

1966/1968

matrice, kombinovaná technika

34,5 x 50,5 cm

Signatura: sign. PD Vladimír B., na rubu značeno Vladimír Boudník 1968

odborná expertiza PhDr. Jiří Valoch

Vyvolávací cena: 130 000 Kč