Aukce 71

106 |

Krajina v Maďarsku (Nagykanizsa)

Kód položky: 50921

1916

akvarel, kvaš, karton

25 x 31 cm

Signatura: sign. PD V. Špála 1916

odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 80 000 Kč