Aukce 71

Krajina s máky u Velké Bystřice

Kód položky: 51049

olej, plátno

71,5 x 100,5 cm

Signatura: sign. PD Boh. Dvorský 43, na rubu Boh. Dvorský / 1943

na rubu popis díla autorem, odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.
1, Národní 9, 3. 3. – 31. 3. 1957, č. k. 14 („Jarov, olej, 1955, 80 × 58“)

Vyvolávací cena: 140 000 Kč