Aukce 71

Kompozice

Kód položky: 51011

kolem 1927

olej, plátno

81 x 65,5 cm

Signatura: sign. nezjištěna

publikováno a reprodukováno: Jiří Hlušička, František Foltýn 1891–1976, Brno: Galerie Antonína Procházky, 2006, č. 94; na přiloženém CD se soupisem reprodukováno pod č. O 88., odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 1 200 000 Kč