kolem 1927
olej, plátno
81 x 65,5 cmSignatura: sign. nezjištěna
publikováno a reprodukováno: Jiří Hlušička, František Foltýn 1891–1976, Brno: Galerie Antonína Procházky, 2006, č. 94; na přiloženém CD se soupisem reprodukováno pod č. O 88., odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.
Vyvolávací cena: | 1 200 000 Kč |