Aukce 71

Koláž (Valentův příběh)

Kód položky: 50981

kombinovaná technika, textilie, plátno, deska

79 x 160 cm

Signatura: sign. nezjištěna

reprodukováno: katalog výstavy Jiří Valenta, Souborné dílo, 1995-1996, str. 31, kat. č. 24., vystaveno: Jiří Valenta, Souborné dílo, Valdštejnská jízdárna, Praha, Dům umění, Ostrava, Museum Bochum, 1995-1996

Vyvolávací cena: 260 000 Kč