Aukce 71

89 |

Kojící madona

Kód položky: 50888

před 1650

olej, plátno

82,5 x 63,5 cm

Signatura: nesignováno

reprodukováno a popssáno: Triumf baroka a manýrismu ze sbírky Patrika Šimona, Patrik Šimon - Eminent, Praha 2015, str. 42/43

Vyvolávací cena: 200 000 Kč