Aukce 71

82 |

Joven

Kód položky: 51041

kombinovaná technika, akryl, plátno

63 x 108 cm

Signatura: sign. na rubu Dokoupil 2001

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 380 000 Kč