Jarov

Kód položky: 60217

olej, plátno

v 60 ✕ š 80 cm

Signatura: LD K. Černý Š

Vystavováno: vystaveno: Karel Černý, výstava obrazů 1949–1956, Galerie Československého spisovatele, Praha 1, Národní 9, 3. 3. – 31. 3. 1957, č. k. 14

na rubu štítek s popisem díla, štítek Díla s č. 721, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 1 400 000 Kč

Související kategorie