Aukce 71

17 |

Jarov

Kód položky: 50983

olej, plátno

60 x 80 cm

Signatura: sign. LD K. Černý Š

na rubu štítek s popisem díla, štítek Díla s č. 721, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., vystaveno: Karel Černý, výstava obrazů 1949–1956, Galerie Československého spisovatele, Praha 1, Národní 9, 3. 3. – 31. 3. 1957, č. k. 14 („Jarov, olej, 195

Vyvolávací cena: 1 950 000 Kč