Aukce 71

39 |

Figura

Kód položky: 51021

olej, plátno

135 x 105 cm

Signatura: sign. PD Smetana 92, na rubu Jan Smetana / 1992

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 100 000 Kč