Aukce 71

120 |

Dvorek v zimě

Kód položky: 51012

olej, plátno

60,5 x 81,5 cm

Signatura: sign. PD K. Holan 48

na rubu na blindrámu název díla

Vyvolávací cena: 65 000 Kč