Aukce 71

81 |

Duch a hmota

Kód položky: 51030

2008 - 2009

akryl, plátno

195 x 430 cm

Signatura: sign. na rubu Jan Merta 2008 - 2009

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 750 000 Kč