Aukce 71

105 |

Divadelní scéna

Kód položky: 50917

30. léta 20. s

akvarel, papír

28 x 41 cm (výřez)

Signatura: značeno PD pozůstalostní razítko

Vyvolávací cena: 18 000 Kč