Aukce 71

11 |

Děvče s bílým čepcem

Kód položky: 50911

olej, lepenka

45 x 35 cm

Signatura: sign. PD Král 1931

odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 180 000 Kč