Aukce 71

157 |

Chvíle mezi dnem a nocí

Kód položky: 51026

kombinovaná technika, akvarel, pastel

19 x 21 cm (výřez)

Signatura: sign. UD Adriena Šimotová 67

skica ke stejnojmennému obrazu, viz soupis díla č. 202-204

Vyvolávací cena: 32 000 Kč