Aukce 71

62 |

Cesta dolů k Úvozu (Praha - Malá Strana)

Kód položky: 50887

olej, malířská lepenka

70 x 51 cm

Signatura: sign. PD Chaba

Vyvolávací cena: 65 000 Kč