Aukce 71

5 |

Cesta do lesa

Kód položky: 51028

1909

olej, lepenka

38 x 54 cm

Signatura: sign. PD V Špála 09

odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 150 000 Kč