Aukce 71

5 |

Cesta do lesa

Kód položky: 51028

1909

olej, lepenka

38 x 54 cm

Signatura: sign. PD V Špála 09

odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 150 000 Kč

  • 3 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 900 000 Kč
  • 4 | Jaroslav Panuška
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 6 | Václav Radimský
    Vyvolávací cena: 1 650 000 Kč
  • 7 | Oldřich Blažíček
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 8 | Jan Trampota
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 9 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 260 000 Kč
  • 10 | Bedřich Stefan
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 11 | Jaroslav Král
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 12 | Jan Šafařík
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 13 | Otakar Kubín
    Vyvolávací cena: 900 000 Kč
  • 14 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 450 000 Kč
  • 15 | František Foltýn
    Vyvolávací cena: 1 200 000 Kč