Aukce 71

Černá magie

Kód položky: 50882

olej, lepenka

75 x 94 cm

Signatura: sign. PD J. Panuška

odborná expertiza, restaurátorský průzkum: ak. mal. Zora Grohmanová; odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 650 000 Kč