Aukce 71

36 |

Bez názvu

Kód položky: 50996

kombinovaná technika, koláž, textilie, olej, plátno

108 x 72 cm

Signatura: sign. PD Huhaba 87, na rubu Václav Stratil

Vyvolávací cena: 60 000 Kč