Aukce 71

183 |

Bez názvu

Kód položky: 50999

2006

olej, plátno

124,5 x 135 cm

Signatura: sign. na rubu Malina 2006

Vyvolávací cena: 50 000 Kč

  • 181 | Oner Pasta
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 182 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 15 000 Kč
  • 184 | Petr Kvíčala
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč