Aukce 71

41 |

Bez názvu

Kód položky: 51024

pálená hlína, sklo, dřevěný podstavec

v. 45 cm

Signatura: sign. zezadu Zívr 1973

provenience: významná sbírka moderního umění severní Morava

Vyvolávací cena: 180 000 Kč

  • 39 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč
  • 40 | Lubomír Přibyl
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 42 | Jiří John
    Vyvolávací cena: 290 000 Kč
  • 43 | Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 44 | Zdeněk Beran
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 45 | Věra Janoušková
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 46 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč
  • 47 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 48 | Eduard Ovčáček
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 49 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 50 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 51 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč