Aukce 71

111 |

Azalky

Kód položky: 51005

olej, lepenka

73 x 60,5 cm

Signatura: sign. LD Karel Souček, na rubu Karel Souček 42

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 50 000 Kč