Aukce 71

124 |

Aegyptopithecus zeuxis Simons

Kód položky: 50918

tempera, kvaš, akvarel, karton

36 x 22,5 cm (výřez)

Signatura: sign. PD Z. Burian 78

na rubu popis díla

Vyvolávací cena: 120 000 Kč