Aukce 71

14 Game 10 x 10 - Logical Course - The Rule of The Squares Building

Kód položky: 51006

akryl, plátno

100 x 100 cm

Signatura: sign. na rubu Winiarski 77

na rubu název díla autorem a štítek se schématem malby

Vyvolávací cena: 750 000 Kč