Aukce 70

Země hvězd (Terre des étoiles)

Kód položky: 49356

olej, plátno

65 x 81 cm

Signatura: sign. PD J. Šíma 61, na rubu J. Šíma - 1961

na rubu název díla autorem, odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D., vystaveno a reprodukováno: katalog výstavy Joseph Šíma, Visions du mondre retrouvé, Musée de l'Hospice Saint-Roch á Issoudun, 2015, str. 31, obr. č. 26

Vyvolávací cena: 2 800 000 Kč