Aukce 70

38 |

Země hvězd (Terre des étoiles)

Kód položky: 49356

olej, plátno

65 x 81 cm

Signatura: sign. PD J. Šíma 61, na rubu J. Šíma - 1961

na rubu název díla autorem, odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D., vystaveno a reprodukováno: katalog výstavy Joseph Šíma, Visions du mondre retrouvé, Musée de l'Hospice Saint-Roch á Issoudun, 2015, str. 31, obr. č. 26

Vyvolávací cena: 2 800 000 Kč

  • 36 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 37 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 320 000 Kč
  • 39 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 40 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 41 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 42 | Vlastimil Beneš
    Vyvolávací cena: 330 000 Kč
  • 43 | Jiří John
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 44 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 45 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 46 | Eduard Ovčáček
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 47 | Miloš Urbásek
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 48 | Mikuláš Medek
    Vyvolávací cena: 1 600 000 Kč