olej, plátno
65 x 81 cmSignatura: sign. PD J. Šíma 61, na rubu J. Šíma - 1961
na rubu název díla autorem, odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D., vystaveno a reprodukováno: katalog výstavy Joseph Šíma, Visions du mondre retrouvé, Musée de l'Hospice Saint-Roch á Issoudun, 2015, str. 31, obr. č. 26
Vyvolávací cena: | 2 800 000 Kč |