Aukce 70

130 |

Zátiší s červeným jablkem

Kód položky: 49397

olej, tempera, sololit

52 x 49 cm

Signatura: sign. PN R. Wiesner

na rubu razítko a štítek ČFVU s popisem díla

Vyvolávací cena: 25 000 Kč