Aukce 70

93 |

Zátiší

Kód položky: 49473

olej, plátno na dřevěné desce

22 x 32,5 cm

Signatura: sign. PD J. Slavíček, na rubu Jan Slavíček

na rubu dvě autorská razítka a popis díla autorem

Vyvolávací cena: 45 000 Kč