Aukce 70

12 |

Vzpomínka na Statenice

Kód položky: 49484

olej, sololit

70,5 x 96 cm

Signatura: sign. LD O. Blažíček 46.

na rubu štítek s popisem díla a razítko ČFVU, odborná expertiza: PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 250 000 Kč