Aukce 70

156 |

Vřetena

Kód položky: 49357

asambláž, olej, sololit

80,5 x 103 cm

Signatura: sign. na rubu Jaroslav Vožniak 1994

na rubu štítek s popisem díla

Vyvolávací cena: 90 000 Kč