Aukce 70

79 |

Vesnička

Kód položky: 49393

1907

8,5 x 12,5 cm

Signatura: sign. PD Vojt. Preissig

reprodukováno: katalog výstavy V. Preissiga z roku 1907 provenience: ze sbírky Jana Wegera

Vyvolávací cena: 8 000 Kč