Aukce 70

Trojportrét Helfertových dětí

Kód položky: 49520

1917

olej, plátno

95 x 100 cm

Signatura: sign. LD V. Špála 17

odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D. na rubu štítek Ústředního svazu československých výtvarných umělců, štítek „Soupis díla národního umělce Václava Špály“, č. 1791 připojen k restaurátorské zprávě.

Vyvolávací cena: 800 000 Kč