1917
olej, plátno
95 x 100 cmSignatura: sign. LD V. Špála 17
odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D. na rubu štítek Ústředního svazu československých výtvarných umělců, štítek „Soupis díla národního umělce Václava Špály“, č. 1791 připojen k restaurátorské zprávě.
Vyvolávací cena: | 800 000 Kč |