kolem 1928
olej, plátno
64,5 x 54 cmSignatura: sign. LN Kars, na rubu Georges Kars
na rubu popis autorem a štítky výstav, odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D., vystaveno: Krajská galerie Olomouc, č. 75, Vystaveno ve KGVU ve Zlíně, 2004, kat. č. 52. reprodukováno: monografie Georges Kars, Jiří Siblík, Praha 1999, č. 37, katalog
Vyvolávací cena: | 340 000 Kč |