Aukce 70

17 |

Toaleta

Kód položky: 49456

kolem 1928

olej, plátno

64,5 x 54 cm

Signatura: sign. LN Kars, na rubu Georges Kars

na rubu popis autorem a štítky výstav, odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D., vystaveno: Krajská galerie Olomouc, č. 75, Vystaveno ve KGVU ve Zlíně, 2004, kat. č. 52. reprodukováno: monografie Georges Kars, Jiří Siblík, Praha 1999, č. 37, katalog

Vyvolávací cena: 340 000 Kč