Aukce 70

17 |

Toaleta

Kód položky: 49456

kolem 1928

olej, plátno

64,5 x 54 cm

Signatura: sign. LN Kars, na rubu Georges Kars

na rubu popis autorem a štítky výstav, odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D., vystaveno: Krajská galerie Olomouc, č. 75, Vystaveno ve KGVU ve Zlíně, 2004, kat. č. 52. reprodukováno: monografie Georges Kars, Jiří Siblík, Praha 1999, č. 37, katalog

Vyvolávací cena: 340 000 Kč

  • 15 | Otakar Kubín
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 16 | Oldřich Kerhart
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 18 | František Drtikol
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 19 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 2 800 000 Kč
  • 20 | František Malý
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 21 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 1 800 000 Kč
  • 22 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 28 000 000 Kč
  • 23 | František Foltýn
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč
  • 24 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 700 000 Kč
  • 25 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 26 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 27 | Josef Váchal
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč