Aukce 70

Středozemní moře

Kód položky: 49360

20. léta 20. s

kombinovaná technika, kvaš, akvarel, karton

47 x 68 cm (výřez)

Signatura: neznačeno

Vyvolávací cena: 28 000 Kč