Aukce 70

42 |

Statek v polích

Kód položky: 49491

olej, plátno

100 x 161 cm

Signatura: sign. na rubu na blindrámu Vlastimil Beneš - MCMLXXIV

na rubu na blindrámu autorem data práce na obraze

Vyvolávací cena: 330 000 Kč