Aukce 70

Skruvstädet II / Svěrák II

Kód položky: 49524

akryl, plátno

136 x 100 cm

Signatura: sign. LD Endre Nemes 1972

na rubu popis díla autorem a dva štítky výstav, reprodukováno: Jan-Gunnar Sjölin: Endre Nemes, část 2, Arcana, Lund 1996, č. 660, vystaveno: Liljevalch Konsthall, Stockholm 1972, kat. č. 614, Västeras konstmuseum, 1973, kat. č. 90, Göteborg 1973, Budapest

Vyvolávací cena: 390 000 Kč