Aukce 70

35 |

Skruvstädet II / Svěrák II

Kód položky: 49524

akryl, plátno

136 x 100 cm

Signatura: sign. LD Endre Nemes 1972

na rubu popis díla autorem a dva štítky výstav, reprodukováno: Jan-Gunnar Sjölin: Endre Nemes, část 2, Arcana, Lund 1996, č. 660, vystaveno: Liljevalch Konsthall, Stockholm 1972, kat. č. 614, Västeras konstmuseum, 1973, kat. č. 90, Göteborg 1973, Budapest

Vyvolávací cena: 390 000 Kč

  • 33 | Bohuslav Reynek
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 34 | Eva Kmentová
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 36 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 37 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 320 000 Kč
  • 38 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 2 800 000 Kč
  • 39 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 40 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 41 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 42 | Vlastimil Beneš
    Vyvolávací cena: 330 000 Kč
  • 43 | Jiří John
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 44 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 45 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč