Aukce 70

Setkání (Stretnutie)

Kód položky: 49350

olej, plátno

82 x 75,5 cm

Signatura: sign. PD F. Malý 34

na rubu na blindrámu autorský štítek s popisem díla, odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 180 000 Kč