Aukce 70

20 |

Setkání (Stretnutie)

Kód položky: 49350

olej, plátno

82 x 75,5 cm

Signatura: sign. PD F. Malý 34

na rubu na blindrámu autorský štítek s popisem díla, odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 180 000 Kč

  • 18 | František Drtikol
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 19 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 2 800 000 Kč
  • 21 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 1 800 000 Kč
  • 22 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 28 000 000 Kč
  • 23 | František Foltýn
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč
  • 24 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 700 000 Kč
  • 25 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 26 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 27 | Josef Váchal
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 28 | Antonín Pelc
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 29 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 30 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 450 000 Kč