Aukce 70

11 |

Senoseč

Kód položky: 49448

olej, plátno

48 x 62 cm

Signatura: sign. PD Willi Nowak

odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 85 000 Kč