Aukce 70

166 |

Šedý oheň I

Kód položky: 49497

2003 - 2004

akryl, plátno

25,5 x 25 cm

Signatura: sign. na rubu Jan Merta 2003-04

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 65 000 Kč