Aukce 70

68 |

Red Bacilus

Kód položky: 49347

2016

barevný kouř, plátno

195 x 185 cm

Signatura: sign. na rubu Magdalena Jetelová 2016

na rubu název díla autorkou

Vyvolávací cena: 380 000 Kč

  • 66 | Stanislav Kolíbal
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 67 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 69 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 70 | Aleš Lamr
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 71 | Antonín Kroča
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 72 | Miroslav Moucha
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 73 | Milan Kunc
    Vyvolávací cena: 330 000 Kč
  • 74 | Petr Nikl
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 75 | Federico Díaz
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 76 | Jiří Kovanda
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 77 | Jan Preisler
    Vyvolávací cena: 290 000 Kč
  • 78 | Alfons Mucha
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč