Aukce 70

81 |

Pytlák

Kód položky: 49499

olej, plátno

153,5 x 144 cm

Signatura: sign. PD V. H. Popelka 1923

pravost potvrdila: PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová

Vyvolávací cena: 50 000 Kč