Aukce 70

107 |

Prodavačka pomerančů

Kód položky: 49458

olejová tempera, karton

66 x 50 cm

Signatura: sign. PD Troup

na rubu popis díla provenience: z majetku rodiny autora

Vyvolávací cena: 330 000 Kč