Aukce 70

90 |

Přímořská krajina z Bretaně

Kód položky: 49354

olej, plátno

75 x 94,5 cm

Signatura: sign. LD T. F. Šimon, na rubu na blindrámu T. F. Šimon

pravost potvrdili: PhDr. Rea Michalová, Ph.D., PhDr. Mgr. Michael Zachař, PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 120 000 Kč