Aukce 70

197 |

Přemalba přemalby ničeho

Kód položky: 49363

akvarel, pastel, ruční papír

56 x 40,5 cm

Signatura: sign. PD Rudolf Fila 96

Vyvolávací cena: 16 000 Kč