Aukce 70

98 |

Portrét dámy

Kód položky: 49460

olej, plátno

55 x 43,5 cm

Signatura: sign. LN R. Kremlička 1932

provenience: sbírka JUDr. Vladimíra Kouřila - Moravská Ostrava, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., pravost potvrdil PhDr. Jaromír Zemina, PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 450 000 Kč