Aukce 70

Paridův soud

Kód položky: 49421

1905-1909

olej, plátno na lepence

24,5 x 26,5 cm

Signatura: sign. nezjištěna

na rubu razítko pozůstalosti autora s č. 217, odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 290 000 Kč